Skandhouse Domy szkieletowe - Aktualności

Zanim zbudujemy dom to rozmawiamy

13

sie

2020

Zanim zbudujemy dom to rozmawiamy

Budowa własnego domu to ogromne wyzwanie, wiele zmiennych i etapów. Na placu budowy ścierają się ze sobą takie kwestie jak: wizje i wyobrażenia inwestorów, warunki techniczne, warunki pogodowe, możliwości finansowe, możliwości techniczne, błędy ludzkie, zmiany koncepcji etc.

Nie na wszystko mamy wpływ, jak choćby na pogodę, ale wiele kwestii można rozwiązać dialogiem. Aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko niedomówień stawiamy na rozmowę. Zarówno na etapie pierwszego kontaktu jak i na każdym etapie budowy. Najważniejsze jest dla nas jasne ustalenie planu działania i bieżące monitorowanie postępów budowy zarówno po stronie wykonawcy jak i inwestora.

Chętnie spotykamy się zarówno w naszym biurze jak i na budowie aby pokazać jak budujemy oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Wyjaśnimy która technologia skandynawska czy STEICO jest korzystniejsza, dlaczego uważamy, że domy drewniane są lepsze od murowanych, wyjaśnimy dlaczego z niektórych rozwiązań lepiej zrezygnować proponując alternatywne opcje, zaproponujemy inne rozwiązania mniej lub bardziej standardowe.

W miłej atmosferze, przy kawie rozmawiamy o wizji inwestora i jej realizacji przez naszą firmę. Możemy ustalić każdy szczegół budowy, dokonujemy dokładnej wyceny. Inwestor nie jest zaskoczony żadnymi ukrytymi kosztami.

Wykonujemy darmową wycenę na podstawie nawet wstępnego projektu, wycena jest nie zobowiązująca tak samo jak spotkanie na budowie gdzie pokażemy jak budujemy. Jednak sama wycena może okazać się nie wystarczająca, ponieważ uwzględnia ona standardowe rozwiązania, a każdy inwestor jest inny i ma swoją koncepcję, więc warto ją na bieżąco omawiać. Z doświadczenia naszego i naszych klientów wiemy, że wyceny przekazywane wstępnie przez konkurencyjne firmy często nie obejmują wielu aspektów, które i tak muszą być ostatecznie ujęte.

Po podpisaniu umowy, kiedy dysponujemy już projektem i pełnią informacji dotyczących przyszłej realizacji, tworzymy wizualizację budynku, którą ponownie wspólnie omawiamy, aby mieć pewność, że przedstawia dokładnie to czego oczekuje od nas nawet najbardziej wymagający inwestor. Przy umowie tworzymy również dokładny harmonogram wraz z kosztorysem szczegółowym, gwarantując tym samym niezmienność ceny.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozostałe aktualności

13

mar

2024

Korzyści dla zdrowia i komfortu mieszkańców

Drewniane domy wznoszone w oparciu o konstrukcje szkieletową to forma, która oferuje wiele zalet dla inwestorów oraz użytkowników.

Czytaj więcej

13

lut

2024

Jak chronić dom przed wilgocią?

Drewniane domy szkieletowe to doskonałe miejsce do mieszkania również ze względu na panują

Czytaj więcej