Dom szkieletowy stan pod klucz

Dom - Stan pod klucz

STAN POD KLUCZ ZE SKAND HOUSE

Prace pod klucz są bardzo indywidualne dla każdego z Inwestorów, z tego powodu wyceniamy go dopiero po szczegółowym omówieniu zakresu prac i wyborze materiałów. Jesteśmy w stanie wykonać nasze prace w dowolnym standardzie i zakresie. Inwestorzy decydują jaki zakres robót chcą nam powierzyć, a my każdą z pracy wyceniamy szczegółowo i z osobna.

Podczas spotkań staramy się doradzać najkorzystniejsze rozwiązania i materiały, a nasi architekci wnętrz służą pomocą i fachową poradą dla Inwestorów, którzy nie wiedzą na co się zdecydować. W umowie ustalamy sztywne terminy i zakres wykonania prac, a ich jakość zabezpieczamy pisemną gwarancją.

Dom - Stan pod klucz

WYKONANIE GŁADZI I MALOWANIE ŚCIAN

 1. Przed przystąpieniem do prac z Inwestorami ustalamy, które powierzchnie będą malowane. Na tej podstawie przygotowujemy wycenę i po jej akceptacji zabieramy się do pracy. Mała porada, w miejscach gdzie będą stałe zabudowy meblowe lub będą kładzione płytki nie ma potrzeby wykonywać gładzi, w tych miejscach jest to zbędny wydatek więc warto na tym zaoszczędzić. 

 2. Po spoinowaniu połączeń płyt G-K należy wykonać na nich gładzie, chyba że ściany mają zostać wykończone tapetami. My wykonujemy gładzie w standardzie Q4, dopiero wtedy nadają się one pod malowanie. Gładzie wykonujemy na masach najwyższej jakości marki Flugger.

 3. Po wykonaniu gładzi, gruntujemy ściany i sufity przed ich pomalowaniem.

 4. Wewnętrzne narożniki ścian, sufitów i połączenia z oknami wypełniamy akrylem.

 5. Wybrane powierzchnie malujemy w ustalonych kolorach. Jeżeli chodzi o wybór farb, tutaj stawiamy na profesjonalne rozwiązania i korzystamy z tak uznanych marek jak Flugger, Tikkurila i Kabe.

DRZWI WEWNĘTRZNE

 1. Współpracujemy z jednymi z największych producentów drzwi jak Porta, DRE czy Pol-Skone.

 2. Inwestorzy mogą wybrać dowolny wzór z oferty danego producenta, a my doradzimy wybór systemów przylgowego lub bez przylgowego, odpowiednich klamek, opasek drzwiowych oraz kierunków otwierania.

 3. Na podstawie ustaleń Inwestorzy otrzymują szczegółową wycenę wraz z montażem drzwi.

WYKOŃCZENIA PODŁÓG

 1. W zależności od pomieszczeń oraz preferencji, Inwestorzy wybierają rodzaj wykończenia podług w swoim domu. Na tej podstawie, jak również wybranych materiałów sporządzamy szczegółowy kosztorys.
 2. W pomieszczeniach narażonych na większe zawilgocenie sugerujemy montaż płytek, jest to materiał, który również świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na większe zabrudzenie jak na przykład kuchnia czy w pomieszczeniach technicznych. Szeroka gama wzorów pozwala montować płytki w dowolnych pomieszczeniach, a ich dużą zaletą jest efektywna współpraca z ogrzewaniem podłogowym.

 3. W pokojach, sypialniach czy salonie dobrym wyborem są również panele lub deski parkietowe. Należy przy tym pamiętać, że tego typu materiał nie lubi nadmiernej wilgoci i należy o niego bardziej zadbać niż o płytki.
 4. Żeby podłogi wyglądały pięknie trzeba je wykończyć listwami przypodłogowymi. Wybór materiałów jest na tyle duży, że głównym kryterium jest gust Inwestorów.

WYKOŃCZENIE ŁAZIENEK I TOALET

 1. Bardzo ważnym etapem prac jest wykończenie łazienek i toalet, jest to również kosztowny etap. W takiej sytuacji należy bardzo dobrze rozplanować rozmieszczenie wszystkich elementów, aby później móc wygodnie korzystać z tych pomieszczeń.

 2. Nasi architekci wnętrz są bardzo pomocni podczas projektowania łazienek. Doradzą najkorzystniejszy układ, jak również dobiorą odpowiednie materiały dopasowane do gustu Inwestorów.

 3. Na podstawie przygotowanego projektu jesteśmy w stanie przygotować kosztorys, który później nie zaskoczy Klienta dodatkowymi nieprzewidzianymi kosztami.

BIAŁY MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

 1. Wykonywaną przez nas instalacje w stanie deweloperskim kończymy w puszkach elektrycznych, Inwestorom zostawiamy wybór jak będą wyglądały w ich domu gniazdka i włączniki elektryczne.

 2. Nasi architekci doradzą odpowiednie modele oświetlenia, jak również gniazdek i włączników które będą współgrać z wystrojem wnętrz.

 3. Na podstawie ustaleń przygotujemy wycenę prac wraz z materiałem, a nasi Instalatorzy wszystko fachowo zamontują.
 4. Coraz większą popularnością cieszą się profile LED i lampy montowane w  szynoprzewodach, wbrew pozorom nie łatwo je zamontować i potrzeba do tego doświadczenia oraz wprawy. Warto ich montaż powierzyć profesjonalistom, dzięki temu będą pęknie wyglądać służyć przez długie lata

  .

SCHODY WEWNĘTRZNE

 1. W budynkach z użytkowym poddaszem lub w piętrowych Inwestorzy będą zmuszeni do montażu schodów. W budynkach szkieletowych schody należy montować pod sam koniec prac wykończeniowych, jest to tak zwany „pierwszy mebel” w nowym domu.

 2. Współpracujemy z doświadczonymi stolarzami, który pomogą wybrać odpowiedni rodzaj drewna z którego wykonają schody, oraz dostosują się do gustu Inwestorów.

 3. Schody można również wykonać ze stali i szkła, świetnie sprawdzą się wtedy w loftowych wnętrzach.

MEBLE KUCHENNE I POD STAŁĄ ZABUDOWĘ

 1. Kuchnia to niezbędny element wystroju każdego domu, tu również możemy pomóc naszym Inwestorom.

 2. Nasi architekci wnętrz, wspólnie ze stolarzami zaproponują najkorzystniejsze warianty i oferty cenowe, a Inwestorzy będą mogli wybrać najlepszą dla siebie opcję.

 3. Zmontujemy meble kuchenne wysokiej jakości wraz z wybranym sprzętem AGD. Użyte przez nas materiały pozwolą cieszyć się wybraną kuchnią przez wiele lat.

 4. Podobnie sprawa wygląda z meblami w stałej zabudowie, zaprojektujemy je zgodnie z wytycznymi Inwestora i zmontujemy. Jakość tych mebli pozwoli cieszyć się nimi przez długi czas.

URZĄDZENIA GRZEWCZE, CHŁODZĄCE I WENTYLACJA

 1. Każdy dom potrzebuje żeby go ogrzać bądź schłodzić, a bez sprawnej wentylacji nie będziemy czuć się w nim komfortowo.

 2. Służymy pomocą naszym Inwestorom w wyborze odpowiednich instalacji i urządzeń do ich domu.

 3. Nasi montażyści mają doświadczenie i posiadają uprawnienia do montażu pomp ciepła, kotłów gazowych czy systemów grzewczych na podczerwień.

 4. Jeżeli chcemy schłodzić pomieszczenia to najlepszym rozwiązaniem będą klimatyzatory, które również możemy zamontować.

 5. Najlepszą wentylacją w nowo budowanych energooszczędnych budynkach jest system rekuperacji, dzięki niemu będziemy czuć się w domu komfortowo, a system filtrów zadba o czyste i zdrowe powietrze.