Pytania i odpowiedzi domy drewniane

Opinie - Oferteo

Bardzo polecamy współpracę z firmą Skand House! Świetnie prowadzenie budowy od fundamentów aż po zakończenie. Pan Łukasz potrafi pomóc i doradzić w każdej kwestii, a ekipy od poszczególnych etapów super się uzupełniają. Najlepsza firmy do budowy domu!

W pełni odpowiedzialnie rekomendujemy firmę Skand House Hubert Jabłoński. Jeśli ktoś chce przebrnąć przez budowę maksymalnie bezstresowo,mogąc liczyć na kreatywność i dobre rady Huberta i co dla nas było ważne porządek w trakcie oraz po zakończeniu robót. Mierząc się z wyzwaniem budowy domu,nawet się nie spodziewaliśmy, że można trafić na tak solidnego wykonawcę, którego cechuje niebywała cierpliwość względem klienta. Reasumując: solidność, kreatywność, empatia do inwestora, terminowość i niebywały porządek. Polecamy i dziękujemy Agnieszka i Artur Pietranek.

Świetne podejście, wiedza, chęć spotkania, rozmowy oraz wysłuchania. Z firmą Skandhouse można wszystko od fundamentów po bardzo dobrą pompę ciepła i rekuperację, całość obiecanej jakości podparta dwoma budowami firmy, którą oglądałem przed wyborem, nic nie na obiecywane i nie dotrzymane. Jestem bardzo zadowolony budowa z wami to przyjemność.

Firma godna polecenia. Doskonała komunikacja oraz jakość wykonania prac. Dla Pana Huberta oraz Pana Łukasza nie ma rzeczy nie do zrobienia oraz problemów nie do rozwiązania! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i gorąco polecamy Skand House.

Czas realizacji i jakość, i otwartość na stawanie się coraz lepszym w tym co się robi.

Polecam firmę Skand House! Będąc totalnym laikiem w kwestii domów szkieletowych mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony Pana Huberta, a tym samym rozwianie wielu wątpliwości związanych z budową. W domku mieszkamy już od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru właśnie tej firmy.

Solidny i terminowy wykonawca, bardzo dobry kontakt na cały czas trwania budowy. Świetna współpraca. Super efekt końcowy. Polecam!

Świetnie zorganizowana firma. Szef bardzo profesjonalny z olbrzymią wiedzą, a zarazem miły i wesoły co sprawia, że spotkania są bezstresowe. Dużym atutem jest, że posiada własnych podwykonawców oraz kierownika budowy czym nie trzeba sobie zawracać głowy. Do tego cały czas służy pomocą, pomimo zakończenia budowy wciąż utrzymujemy kontakt telefoniczny kiedy tylko potrzebuję jakiejś technicznej porady. Ekipa bardzo fajna, nie pijąca. Widać, że panowie wiedzą co robią kiedy ze sterty drewna powstaje w kilka dni zarys budynku. Wszystko solidnie i dokładnie poskręcane. Pomimo wysokiego tempa pracy chłopaki robią wszystko z głową i kiedy tylko znaleźli błąd w projekcie od razu sprytnie rozwiązali problem dzięki czemu nie będę musiał się z tym męczyć w przyszłości. Szczerze i gorąco polecam firmę Skand House.

Mieszkam już blisko rok w domu wybudowanym przez Skand House i jestem bardzo zadowolona ze współpracy i finalnego efektu. Polecam!

Świetna firma terminowo i rzetelnie. Doradztwo na każdym etapie i pomoc, którą z perspektywy czasu oceniam jako naprawdę ważną. Z całego serca polecam budować swój wymarzony dom tylko z nimi.

Mistrzowie w swoim fachu. Bardzo solidne wykonanie, doradztwo na wysokim poziomie. Polecam każdemu zainteresowanemu domem szkieletowym.

Długo nie mogliśmy podjąć decyzji o technologii w jakiej wybudujemy nasz pierwszy dom. Wszelkie wątpliwości rozwiał Pan Hubert ze Skand House. Dzięki rozmowom w cztery oczy i możliwości zadawania setek pytań z naszej strony, podjęliśmy decyzję o budowie domu drewnianego. Zostaliśmy poprowadzeni krok po kroku w całej zawiłej biurokracji. Ale największym pozytywnym zaskoczeniem było to jak szybko powstał nasz dom! Dziękujemy i będziemy polecać dalej :-)

Jestem zadowolona z bieżącej współpracy z firmą skand house. Nasz dom powstał w szybkim tempie, bez zbędnych problemów, wszystko na bieżąco było konsultowane z ogromną dozą cierpliwości ze strony firmy.

Firma rzetelna i zgrana, budujemy i jesteśmy na finiszu. Wszystko jak najbardziej na plus.

Firma wybudowała i wykończyła dla mnie dom o powierzchni zabudowy 240m2. Kontakt rewelacyjny, każdy nawet najmniejszy problem rozwiązany błyskawicznie. Serdecznie polecam Skand House do współpracy przy wykonaniu domu szkieletowego.

Doskonały kontakt, pełna pasji i zaangażowania kadra. Indywidualne podejście oraz pełne doradztwo na każdym etapie. Serdecznie polecam

Polecam firmę Skand House za jej profesjonalizm, począwszy od doradztwa na etapie przed wykonanie budynku, a skończywszy na samej realizacji domu. Super wykwalifikowana kadra, która odpowiedziała na każde nasze pytanie i rozwiała każdą naszą wątpliwość. Polecamy także kierownika budowy i całą ekipę budowlańców i instalatorów.

Młody zespół z ogromną pasją i zaangażowaniem. Indywidualnie podeszli do mojego projektu i doradzali na każdym etapie. Ludzkie podejście do klienta. Budowa zakończona sukces i w terminie i po ustalonych stawkach. Oby więcej takich firm.

Współpraca z firmą Skand House przebiegła bardzo pomyślnie. Dobry kontakt, służą radą, dobra jakość wykonania. Polecam.

Firma ze wszech stron godna polecenia. Nigdy nie sądziłem że proces budowy może przebiec w tak bezstresowy sposób. To co zasługuje na szczególne wyróżnienie to poziom kontaktu. Na każdym etapie i w każdej sprawie można liczyć na wsparcie i doradztwo. Właściciel nawet jeśli w danym momencie nie może odebrać, ZAWSZE oddzwania. Druga sprawa to staranność, Skandhouse współpracuje ze stałymi sprawdzonymi ekipami, wszystkie prace wykonane rzetelnie, budowa zawsze uprzątnięta. O jakości ekip może świadczyć fakt, że ze Skandhouse miałem umowę na stan deweloperski ale wszystkie dodatkowe prace instalacyjne i wykończeniowe wykonuję z tymi samymi ludźmi. Co do finansów to firma bardzo uczciwa, cena na rozsądnym poziomie, ani razu nie padło zdanie że wyniknęło coś dodatkowego co trzeba rozliczyć. Jeśli jakieś dodatkowe prace wyniknęły w trakcie budowy z „mojej fantazji” zawsze były bardzo uczciwie kalkulowane. Polecam każdemu przy wyborze wykonawcy spotkać się z Panem Hubertem i zobaczyć jaki poziom usług mają do zaoferowania (ze szczególnym zwróceniem uwagi na jakość i klasę materiałów i to jak wiele otrzymujemy więcej w stosunku do konkurencji – drewno skandynawskie albo austriackie, wełna o najwyższym parametrze, wylewka w cenie stanu deweloperskiego, test szczelności w cenie, okna Veka 3 szybowe , 7 komorowe i wiele innych). Opinia może wyglądać na „laurkę” napisaną przez samego wykonawcę ale zaręczam że tak nie jest, mój dom jest tego dowodem i stoi otworem dla każdego kto chce się przekonać na własne oczy. Wizytę możecie załatwić poprzez Skandhouse. Jeśli przeraża Was wizja budowy i te wszystkie straszne rzeczy, o których naczytaliście się po forach budowlanych to uwierzcie mi, ta firma jest z zupełnie innej bajki 😊

Szczerze polecam!!!! Super podejście do klienta, dużo rozmów i wspólnych ustaleń. Praca na budowie przebiegła sprawnie i terminowo.

Polecam 100% zadowolenia z usług firmy. Pozdrawiam.

Fachowcy z ogromną wiedzą i pasją. Współpraca ze Skandhouse zawsze na najwyższym poziomie.

Profesjonaliści, bardzo dobra współpraca, zawodowo.