Projekty indywidualne w technologii szkieletu drewnianego

projekty indywidualne

PROJEKT DOMU SZYTY NA MIARĘ

W sytuacji w której macie bardzo indywidualne potrzeby lub żaden gotowy projekt domu nie spełnia waszych oczekiwań, najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie projektu indywidualnego. Specjalizujemy się w tego typu zleceniach.

W pierwszym kroku, staramy się poznać oczekiwania i potrzeby naszych klientów, na tej podstawie przygotowujemy projekty koncepcyjne domu. W porozumieniu z klientami nanosimy niezbędne poprawki i gdy już mamy wszystkie ustalenia szacujemy koszt budowy. Jeżeli koszt ten pokrywa się z możliwościami Inwestorów zabieramy się za tworzenie pełnoprawnego projektu budowlanego.

W przypadku gdy koszty budowy domu okazują się za wysokie, doradzamy alternatywne rozwiązania oraz staramy się znaleźć wspólnie z Inwestorami satysfakcjonujący kompromis. Na tej podstawie robimy rekalkulację kosztów budowy, aż osiągniemy zamierzony cel.

Projekt domu szkieletowego

PROJEKT INDYWIDUALNY DOMU WRAZ Z UZYSKANIEM POZWOLENIA NA BUDOWĘ

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujecie pełną opiekę naszych architektów i konstruktorów. Na podstawie projektu koncepcyjnego stworzą oni dla was projekt architektoniczny podparty obliczeniami statycznymi konstrukcji.

Pomimo tego, że w obecnym czasie do uzyskania samego pozwolenia wystarczy jedynie projekt architektoniczny, my już na tym etapie tworzymy dla naszych klientów projekt konstrukcyjny i projekty instalacji, które zostaną później wykonane. Projekty te będą niezbędne na koniec budowy, żeby można było uzyskać odbiór budynku.

Mając już gotowy projekt indywidualny nasz architekt zajmie się uzyskaniem pozwolenia na budowę. Przygotuje niezbędna dokumentację oraz będzie reprezentował was w urzędach, aż osiągnie zamierzony cel jakim jest pozytywna decyzja o pozwoleniu na budowę.

Pozwolenie na budynek szkieletowy

PROJEKT KONSTRUKCYJNY BUDYNKU OTRZYMACIE OD NAS GRARIS !!!

Wiemy, że projekty indywidualne domów potrafią być droższe od tych gotowych kupionych przez internet. Z tego powodu chcieliśmy trochę pomóc naszym Inwestorom i choć w niewielkim stopniu odwdzięczyć się za zaufanie jakim nas obdarzyli. 

Postanowiliśmy, że Inwestorzy który zdecydują się na budowę domu ze Skand House projekt konstrukcyjny otrzymają gratis. Koszt takiego projektu sięga kilku tysięcy złotych, a dzięki decyzji o budowie z nami, już na samym starcie zaoszczędzicie te pieniądze.

Projekt który od nas otrzymacie jest pełnoprawnym dokumentem potrzebnym do budowy i niezbędnym podczas odbioru budynku po jej zakończeniu. 

Konstrukcja domu szkieletowego

BUDOWA ZE SKAND HOUSE NA PODSTAWIE PROJEKTU INDYWIDUALNEGO

Sama budowa domu na podstawie projektu indywidualnego, przy którym uczestniczyliśmy od początku to dla nas czysta przyjemność. Z ogromną satysfakcją realizujemy inwestycje, które dzięki naszej pomocy z początkowego marzenia stają się prawdziwymi domami. Te przeżycia są dla nas bezcenne i stają się inspiracją do prac nad kolejnymi budynkami.  

Jeżeli nasi klienci chcą pójść o krok dalej i zaaranżować wnętrza swojego wymarzonego domu, to wtedy pod opiekę bierze ich nasz architekt wnętrz. Zgodnie z ustaleniami i preferencjami klientów, przygotowujemy wnętrza dostosowane do nowo stworzonego projektu indywidualnego.

Decydując się na budowę ze Skand House możecie cały proces budowy powierzyć tylko jednemu wykonawcy. 

Budowa domu szkieletowego