Oferta - Domy szkieletowe energooszczędne

Jeżeli dla was jako przyszłych inwestorów głównym kryterium jest wysoka jakość, to myślicie podobnie jak my. Aby ją zapewnić stosujemy wyłącznie najlepsze materiały do budowy domów szkieletowych, jak również współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. Na każdym etapie prac pilnujemy i dbamy o to, żeby wszystko zostało wykonane poprawnie i z należytą starannością.

Domy szkieletowe

Zależy nam, aby inwestorzy dla których realizujemy budowę domu mieli pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Z tego powodu postanowiliśmy budować maksymalnie do 12 domów szkieletowych rocznie. Pozwala nam to całkowicie skupić się i skoncentrować wyłącznie na danej inwestycji.

Domy energooszczędne

Chcemy, żeby nasi klienci byli pewni swoich decyzji i czuli się komfortowo podczas realizacji inwestycji. Już na wstępie proponujemy przejrzyste warunki, określające dokładny zakres prac wraz z wyszczególnionymi materiałami. Nasza umowa gwarantuje inwestorowi, że wspólnie ustalony harmonogram prac i koszt budowy domu szkieletowego będą niezmienne w trakcie jej realizacji.

Domy szkieletowe energooszczędne

Zauważyliśmy, że większość inwestorów nie ma czasu, który należy poświęcić na załatwienie spraw związanych z budową. Uważamy, że naszą rolą, jako wykonawcy jest zadbać o wszystkie szczegóły z tym związane, dlatego chętnie przejmiemy Państwa obowiązki i doprowadzimy do uzyskania niezbędnych pozwoleń.

szkieletowe domy energooszczędne

Staramy się, żeby nasza oferta obejmowała kompleksowo obsługę całej inwestycji. W związku z tym nie będziecie musieli szukać na poszczególne etapy prac różnych wykonawców i pilnować terminów ich realizacji. Wybór jednej firmy rozwiązuje powyższe problemy i pozwala utrzymać odpowiednio wysoki standard prac na każdym jej etapie.

energooszczędne domy  szkieletowe

Szanujemy czas naszych inwestorów, dlatego w umowie określamy dokładny termin rozpoczęcia prac i ich zakończenia. Przy nas nie musicie się obawiać, że budowa będzie trwać w nieskończoność.

energooszczędny dom  szkieletowy

Chcąc zapewnić dodatkową gwarancję jakości zrealizowanych przez nas prac, zlecamy wykonanie próby szczelności budynku szkieletowego przez niezależnego audytora. Określa ona czy dana inwestycja spełnia standardy domu energooszczędnego. Po wykonanym audycie inwestor otrzymuje certyfikat i ma pewność, że wszystko zostało zrobione prawidłowo.

Dom szkieletowy energooszczędny

Dzięki staranności wykonania i pełnej kontroli nad inwestycją, z pełnym przekonaniem udzielamy pisemnej piętnastoletniej gwarancji na konstrukcję budynku, oraz pięcioletniej na wszystkie pozostałe zrealizowane przez nas prace. Na koniec wręczamy inwestorom również gwarancje od producentów, których materiały zostały użyte do budowy.

Dom energooszczędny

Próbujemy pomóc naszym klientom w każdej sytuacji. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z uznanymi firmami brokerskimi specjalizującymi się w zdobyciu dla przyszłych inwestorów kredytu na dogodnych warunkach, niejednokrotnie lepszych niż te oferowane bezpośrednio przez banki.

Dom szkieletowy