Budowa domu

Dlaczego warto nam zaufać

   

IDEA SKAND HOUSE

Jeżeli mielibyśmy scharakteryzować się jednym słowem, to zdecydowanie będzie nim ZAANGAŻOWANIE. W słowie tym zawiera się idea firmy Skand House, która namawia nas do profesjonalnego i uczciwego podejścia do naszych klientów. Dla nas zaangażowanie to również wyznacznik jakości, który przejawia się skrupulatną opieką nad powierzonymi inwestycjami, stałym kontaktem z klientem oraz zadbaniem o najwyższą jakość zleconych prac. Najlepszym tego dowodem są Inwestorzy, którzy już nam zaufali i ich opinie na nasz temat.

Poniżej dowiesz się czy mamy podobne przekonania jak ty i czy jesteśmy w stanie spełnić twoje oczekiwania. Jeżeli nadal będziesz miał lub miała pytania oraz wątpliwości to skontaktuj się z nami, chętnie je rozwiejemy i wszystko wytłumaczymy.

Skand House oferta

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mamy nadzieję, że dla was jako przyszłych inwestorów głównym kryterium jest wysoka jakość. Jeżeli tak, to myślicie podobnie jak my. Aby ją zapewnić stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i sprawdzone rozwiązania do budowy domów szkieletowych. Na każdym etapie prac pilnujemy i dbamy o to, żeby wszystko zostało wykonane poprawnie i z należytą starannością.

Domy szkieletowe

PEŁNA KONTROLA NAD BUDOWĄ

Zależy nam, aby inwestorzy dla których realizujemy budowę domu mieli pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Z tego powodu postanowiliśmy budować maksymalnie do 18 domów szkieletowych rocznie. Pozwala nam to całkowicie skupić się i skoncentrować wyłącznie na danej inwestycji w jednym czasie.

Domy energooszczędne

GWARANCJA CENY

Chcemy, żeby nasi klienci byli pewni swoich decyzji i czuli się komfortowo podczas realizacji inwestycji. Już na wstępie proponujemy przejrzyste warunki, określające dokładny zakres prac wraz z wyszczególnionymi materiałami. Nasza umowa gwarantuje inwestorowi, że wspólnie ustalony harmonogram prac i koszt budowy domu szkieletowego będą niezmienne w trakcie jej realizacji.

Domy szkieletowe energooszczędne

UZYSKANIE POZWOLENIA NA BUDOWĘ

Zauważyliśmy, że większość inwestorów nie ma czasu, który należy poświęcić na załatwienie spraw związanych z budową. Uważamy, że naszą rolą, jako wykonawcy jest zadbać o wszystkie szczegóły z tym związane, dlatego chętnie przejmiemy Państwa obowiązki i doprowadzimy do uzyskania niezbędnych pozwoleń.

szkieletowe domy energooszczędne

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI

Staramy się, żeby nasza oferta obejmowała kompleksowo obsługę całej inwestycji. W związku z tym nie będziecie musieli szukać na poszczególne etapy prac różnych wykonawców i pilnować terminów ich realizacji. Wybór jednej firmy rozwiązuje powyższe problemy i pozwala utrzymać odpowiednio wysoki standard prac na każdym jej etapie.

Energooszczędne domy szkieletowe

SZTYWNE TERMINY ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA PRAC

Szanujemy czas naszych inwestorów, dlatego w umowie określamy dokładny termin rozpoczęcia prac i ich zakończenia. Przy nas nie musicie się obawiać, że budowa zacznie się w innym terminie niż planowaliście i będzie trwać w nieskończoność.

energooszczędny dom  szkieletowy

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Bardzo ważna jest dla nas uczciwość, dlatego od początku naszych relacji z klientem otwarcie mówimy jak wygląda z nami współpraca. Wyceny które przygotowujemy staramy się liczyć bardzo dokładnie i szczegółowo, zawieramy w nich wszystkie koszty, wraz z transportami materiałów i kwaterunkiem pracowników. Nasi Inwestorzy nie muszą obawiać się, że w trakcie prac będą zmuszeni do dodatkowych kosztów.    

Dom szkieletowy energooszczędny

PISEMNA GWARANCJA NA WYKONANĄ PRACĘ

Dzięki staranności wykonania i pełnej kontroli nad inwestycją, z pełnym przekonaniem udzielamy pisemnej piętnastoletniej gwarancji na konstrukcję budynku, oraz pięcioletniej na wszystkie pozostałe zrealizowane przez nas prace. Na koniec wręczamy inwestorom również gwarancje od producentów, których materiały zostały użyte do budowy.

Dom energooszczędny

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA - KREDYT HIPOTECZNY

Próbujemy pomóc naszym klientom w każdej sytuacji. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi firmami brokerskimi specjalizującymi się w zdobyciu dla przyszłych inwestorów kredytu na dogodnych warunkach, niejednokrotnie lepszych niż te oferowane bezpośrednio przez banki. Przestań chodzić po bankach i pozwól żeby to banki przyszły do ciebie.

Nasze nagrody

Nasze nagrody

Laureat konkursu Orly 2022  branży budowlanejLaureat konkursu Orly 2021 branży budowlanejNajlepsi 2022 OferteoOferteo 2023