Pytania i odpowiedzi domy drewniane

Opinie - Google

Zdecydowanie ten wykonawca zasługuje na najwyższe oceny za terminowość, rzetelność, profesjonalizm na każdym etapie budowy, jasną i klarowną umowę współpracy.
Nasz dom został wybudowany od stycznia do kwietnia tego roku. Zlecenie opiewało na wykonanie budynku z zewnątrz "na gotowo". Cały środek wykonywaliśmy własnymi siłami. W tym miejscu można wskazać kolejną zaletę tego wykonawcy. Otóż mimo zakończenia etapów na, które się umówiliśmy w każdej chwili mając wątpliwość mogłem dopytać. Zawsze otrzymywałem rzeczową odpowiedź i nie rzadko podpowiedź. Wiedza, którą się dzielili była bardzo przydatna i pomogła uniknąć błędów o których nie miałem pojęcia mimo już i tak dużej wiedzy na temat tej technologii. Od jakiegoś czasu korzystamy z ogrzewania zamontowanego również przez tego wykonawcę. Folie RedSnake sprawdzają się bardzo dobrze a dom jest ciepły co widać po tym jak rzadko włącza się ogrzewanie. Przed wyborem wykonawcy domu szukaliśmy w różnych firmach, jednak Pan Łukasz przechylił szalę na swoją stronę profesjonalizmem i rzetelnych podejściem do tematu. Na tle innych firm zdecydowanie jest to firma, która posiada dobrą technologię budowy oraz używa dobrej jakości materiałów. Na wielki plus możemy ocenić postawę i pozytywne nastawianie do swojej pracy. Pan Łukasz cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i doradzał na etapie omawiania zakresu prac jak i później po opuszczeniu przez Skand House placu budowy. Ważną kwestią godną pochwały było to, że Skand House wybuduje, każdy projekt w technologii szkieletu drewnianego. Niestety wiele firm odmawiało nam budy naszego indywidualnego projektu tłumacząc to tym, że budują np. tylko 4 projekty i możemy sobie wybrać jeden z nich. Tak więc jeśli ktoś chciałby wybudować swój własny domek w technologii szkieletowej to gorąco polecam! Istotne było również to, że cały dom był budowany "na miejscu" i mogliśmy mieć wgląd na każdym etapie prac. Jeszcze raz polecam każdemu współpracę z firmą Skand House!! :)

 

Firma godna polecenia więc polecam bardzo

 

Super firma. Naprawde znają się na budownictwie szkieletowym.

 

Super firma.

 

Tu pracują najwspanialsi ludzie, współpraca z nimi to radość, szczęście i przyjemność, jest jak w rodzinie. Mili,sympatyczni,kochani,bezproblemowi naprawdę prawdziwi ludzie.

 

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćCieszę się że spotkałem Pana Huberta i jego ekipę. Firma stawia na wysoki standard swoich prac. Są terminowi i solidni. Nie ma problemów z.kontaktem od początku do końca wszystko idzie płynnie i wedle ustalonych założeń. Polecam!Usługi: Doradztwo, Projektowanie

 

Jeśli masz budowlane marzenia, to ich spełnieniem zajmie się kompleksowo firma Skand House. Tak było w naszym przypadku. Mieliśmy dość nietypową (chwilami nawet nieco szaloną - patrz zdjęcie z realizacji) wizję naszego domu, ale ogrom dokumentacji nas przerażał. Po dlugich poszukiwaniach znaleźliśmy firmę, która oferowała zajęcie się dokumentacją i budową domu pod klucz. I tą firmą był Skand House. Już po pierwszym kontakcie telefonicznym z przedstawicielem Skand House (dziękujemy Panie Łukaszu) podjęliśmy decyzję, iż realizację naszego budowlanego marzenia powierzymy w pełni tej firmie wraz z jej podwykonawcami. I nie zawiedliśmy się! Przygotowaniem pełnej dokumentacji do pozwolenia na budowę zajęła się pani architekt Michalina (dzięki Michalinko - bez Ciebie poleglibyśmy już na samym początku). A potem, etap po etapie powstawał nasz dom. Krok po kroku, deska po desce rósł, rósł, rósł Chabrowy Dworek. Dla firmy Skand House nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia, chociaż nasze pomysły były trochę nietypowe. Wiele elementów budowy było raczej malo spotykanych, poczynając od kolorystyki, a kończąc na kolumnach i dziwnym w kształcie tarasie. Mamy świadomość, że firma Skand House z podwykonawcami nie miała łatwego zadania. I bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy! Szybko, profesjonalnie, bardzo solidnie i dokładnie powstawał nasz dworek. Szczególne dziękujemy ekipom wykończeniowym za super precyzyjne wykonanie prac (a wiemy, co mówimy, bo jednocześnie obserwowaliśmy budowy i wykończenia domów naszych znajomych realizowane przez inne firmy). Precyzyjne wykonanie to mało powiedziane, wykonanie było perfekcyjne. Dzięki za wszelkie starania i opiekę prowadzącym budowę - panu Łukaszowi i kierownikowi budowy, panu Karolowi. Dzięki firmie Skand House z Bielska-Białej mamy piekny, może trochę nietypowy dom! Mamy dworek! Polecamy! Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji naszego pomysłu i marzenia. Dla firmy Skand House z Bielska-Białej nie ma rzeczy niemożliwych! Nasz dom jest tego dowodem! Pozdrawiamy serdecznie! Bożena i Tomek Usługa: Budowa domów

 

Polecam! Fachowcy na najwyższym poziomie.

 

Rzetelna i solidna firma. Fachowe podejście i realizacja projektu w rozsądnej cenie. Terminowe wykonanie, co w branży budowlanej nie jest sprawą oczywistą. A do tego sympatyczne podejście i dbałość o klienta. Firma zdecydowanie godna polecenia!

 

Polecam firmę Skand House ze względu na wysoką solidność wykonania. Cały projekt wykonany w terminie oraz w pełnej zgodności w projektem. Polecam w 100%!!

 

Rzetelna firma. Budowa ukończona przed czasem. Uwag do jakości brak. Dom prezentuje się przepięknie. Polecam każdemu kto za rozsądne pieniądze chce wybudować swój wymarzony dom.

 

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćPolecam serdecznie firmę Skand House. Właściciel rzetelny, fachowy i uczciwy. Profesjonalizm.

 

Długo nie mogliśmy podjąć decyzji o technologii w jakiej wybudujemy nasz pierwszy dom. Wszelkie wątpliwości rozwiał Pan Hubert ze Skand House. Dzięki rozmowom w cztery oczy i możliwości zadawania setek pytań z naszej strony, podjęliśmy decyzję o budowie domu drewnianego. Zostaliśmy poprowadzeni krok po kroku w całej zawiłej biurokracji. Ale największym pozytywnym zaskoczeniem było to jak szybko powstał nasz dom! Dziękujemy i będziemy polecać dalej :-)

 

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćWszystko w jak najlepszym porządku. Dom powstał szybko i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Uczciwe i rzetelne podejście do klienta. Polecam.

 

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćFirma ze wszech miar godna polecenia. Od początku do końca wszystko przebiegało sprawnie. Profesjonalne i poważne podejście.

 

Pozytywne: Jakość, ProfesjonalizmPolecam firmę Skand House, profesjonalne podejście do tematu. Doradztwo i porada na każdym etapie pracy.

 

Wiedzieliśmy, że dom jaki chcemy ma być inny niż większość wokół, dlatego wybraliśmy technologie szkieletową drewnianą. W poszukiwaniu Wykonawcy z okolic Bielska Białej odwiedziliśmy kilka firm m.in. Skand House. Po pierwszym spotkaniu z panem Hubertem przeczuwałem, że może to być "to". Na kolejnych spotkaniach omówiliśmy Nasze oczekiwania , Pan Hubert przedstawił w rzetelny i profesjonalny sposób ofertę w języku zrozumiałem dla takich laików jak my:) , rozwiał wątpliwości , powiedział o trudnościach w procesie budowlanym, a przede wszystkim przekonał do technologii szkieletowej. .Rozpoczęcie budowy a zwłaszcza początek zbiegł się z pierwszymi poważniejszymi problemami w branży. Mimo to firma Skand House starała się ( z bardzo dobrym skutkiem ) wykonać pracę zgodnie z założonym harmonogramem. Kolejne prace szły do przodu, zmieniające się Ekipy pracowały z dużym zaangażowaniem - poznałem wielu świetnych fachowców - dziękuję Panowie - wszystkim i każdemu z osobna . Jak to w procesie budowlanym były też sytuacje "napięte" bo coś np. nie dojechało na czas, braki materiałowe na hurtowniach itp. Mimo tych przeciwności Skand House zawsze szukał alternatywy nie ujmując przy tym jakości. Jako dociekliwy Klient i laik w temacie zadawałem w trakcie całego procesu wiele pytań. Tutaj szczególne podziękowania dla Pana Łukasza, który koordynował Naszą budowę - odbyliśmy wiele rozmów na każdym z etapów budowy, wymieniliśmy wiele wiadomości. Pan Łukasz zawsze udzielał odpowiedzi na moje pytania z cierpliwością i zaangażowaniem . Panie Łukaszu - szacunek:) Ważną rzeczą jest też to że w tej technologii i z tą Ekipą dom można mieć już w kilka miesięcy. Jeśli ktoś wymarzył sobie dom - tylko technologia szkieletowa drewniana i tylko ze Skand House:) Dzięki Wam jesteśmy na swoim! Usługa: Budowa domów

 

Profesjonaliści przez duże P! 🙂

 

Profesjonalizm, dobra jakość, punktualność. Doskonała współpraca i wzajemna wyrozumiałość.Mamy cudowny, mały domek. Polecamy gorąco...

 

Od czego by tu zacząć kiedy prawie wszystko na 6 z plusem. Od momentu pierwszego spotkania wiedzielismy że jesteśmy pod dobrymi skrzydłami uczciwego, co podkreślam z całą stanowczością, człowieka czyli Pana Huberta. Dom prezentuje się solidnie , materiały naprawdę ekstra jakość, zawsze punktualnie ,ekipy budowlane uśmiechnięte i pracowite bez klasycznego kombinatorstwa po polsku. Panie Czarku, Panie Krystianie, Panie Bartku wielkie dzięki za wasz profesjonalizm. Pan Józef elektryk świetnie doradził w każdym aspekcie montażu z takimi ludźmi aż chce się budować dom. To jest naprawdę aż trudne do uwierzenia że właściciel zebrał taką grupę dobrych ludzi jak widać dobro i uczciwość przyciągają dobrych ludzi. Obyście trwali jak najdłużej razem i zbudowali jeszcze setki pięknych domów...Dzięki Panowie Usługi: Budowanie dachów , Wykańczanie elewacji , Budowa domu na wsi , Doradztwo , Malowanie powierzchni zewnętrznych , Wylewanie fundamentów , Budowa małych domów , Montaż dachu , Prace elektryczne , Zarządzanie projektami , Ogólne usługi hydrauliczne , Budowa domów z prefabrykatów